Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Śródmieście, ul.Św. Barbary

460 000 PLN15 716 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014088

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 29.27 m2

Rdzaj własności: (Nieznany)

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 3/5

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2019

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do wykończenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament w samym centrum Gdańska, 50 m od Wyspy Spichrzów, na 3 piętrze 5-cio piętrowego apartamentowca. Bardzo dobra lokalizacja przy samej Starówce. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, Blisko komunikacja, tramwaj, autobus, Dworzec PKP/PKS Gdańsk Główny. W pobliżu znajdują się ośrodki kultury i sztuli. Atrakcje turystyczne i rekreacyjne. Przepiękna zabytkowa architektura. Apartament 2 pokojowy z aneksem kuchennym. Apartament został przeprojektowany przez architekta, pozostawione do własnej aranżacji wnętrza. Atutem jest brak drugiego mieszkania za ścianą sypialni. Do ceny należy doliczyć 40 000 pln za indywidualne miejsce w hali garażowej. Idealne pod inwestycję. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska