Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Wrzeszcz, ul.Gen. Józefa Hallera

999 000 PLN14 910 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014089

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 67.00 m2

Rdzaj własności: (Nieznany)

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/5

Liczba pokoi: 3

Rok budowy:

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament mieszczący się w doskonałej lokalizacji Gdańska, niedaleko morza i terenów rekreacyjnych. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, blisko komunikacja, tramwaj, autobus. W budynku znajduje się sala fitness oraz wewnętrzny plac zabaw dla dzieci monitorowany całodobowo. Apartament 3 pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się na 2 piętrze. Lokal słoneczny, dwustronny, z dwoma balkonami. W cenie mieszkania jest szerokie miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska. Idealne pod inwestycję, jak również do zamieszkania dla rodziny. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska