Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Matarnia, ul.Elewów

690 000 PLN10 970 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014097

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 62.90 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1995

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Parking ogólnodostępny)
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w Gdańsku przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, na 2 piętrze, cztero piętrowego budynku. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu obwodnica. Blisko autobus, a niedaleko PKM. Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie. Przestronna oddzielna kuchnia w pełni wyposażona, garderoba, łazienka. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Niski czynsz do spółdzielni, łącznie z funduszem remontowym, latem ok. 430 zł, zimą ok. 650 zł. Budynek z lat 90-tych ocieplony, po remoncie klatki schodowej i dachu. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla rodziny, jak również na cele inwestycyjne. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska