Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Grabówek, ul.BENIOWSKIEGO

275 000 PLN11 000 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014103

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 25.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 1

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Kawalerka na Grabówku, blisko centrum Gdyni, w pobliżu przystanek autrobusowy, żabka, sklepy, przedszkole, kościół. Mieszkanie do odświeżenia, strona południowa z widokiem na las. W salonie wyjście na balkon, mieszkanie do własnej aranżacji, idelane na wynajem lub kawalera! Do mieszkania przynalezy piwnica. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska. Opłaty ok. 300zł + prąd.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska