Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Jelitkowo, ul.Bursztynowa

1 310 000 PLN29 176 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014104

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 44.90 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2019

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, na 1 piętrze trzypiętrowego apartamentowca. Doskonała lokalizacja, niedaleko morze, Park Reagana. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja miejska, tramwaj, autobus. Apartament 2 pokojowy z aneksem kuchennym. Wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone. Czynsz wynosi ok. 700 zł plus prąd plus media. W cenie komorka lokatorska, miejsce w hali garażowej oraz udział właścicielski w nieruchomości rekreacyjnej, w któej znajduje się bilard, siłownia, strefa saun. W hali garażowej jest miejsce do mycia samochodu oraz miejsce dla majsterkowicza, w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska