Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Piecki-Migowo, ul.Janusza Kusocińśkiego

569 000 PLN8 754 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014105

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 65.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 3/10

Liczba pokoi: 4

Rok budowy:

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w bardzo dobrze zlokalizowanej dzielnicy Gdańska, na 3 piętrze 10-cio piętrowego budynku. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja miejska, PKM, tramwaj, autobus. W pobliżu duży plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie 4 pokojowe po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, WC oraz przedpokój. Nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Czynsz ok. 550 zł z zaliczkami na wodę i ogrzewanie. Idealne mieszkanie dla rodziny, jak również pod inwestycję. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska