Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Nowy Port, ul.Na Zaspę

259 000 PLN6 959 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014110

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 37.22 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Dom wielorodzinny

Piętro: 0/1

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1950

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Po remoncie

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w części nadmorskiej Gdańska, 200 m do plaży. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu tereny zielone i rekreacyjne, place zabaw. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz komunikacyjna, tramwaj, autobus. Mieszkanie świeżo odnowione o powierzchni 37,22 m2 znajdujący się na parterze. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Dodatkowo przynależy komórka lokatorska o pow. ok. 2 m2. Teren ogrodzony z bramą oraz furtką, dużo miejsca do zaparkowania. Średni czynsz wynosi 250 zł. Idealne pod inwestycję. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska