Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk, ul.Kartuska

589 000 PLN12 532 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014111

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 47.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy:

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska, na 1 piętrze trzy piętrowej kamienicy. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja autobus, tramwaj, PKM, SKM. Blisko śródmieścia, ok. 15 minut pieszo. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka. Śreni czynsz wynosi . Nieruchomość doskonała na cele inwestycyjne, przynosi stały dochód. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska