Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Koleczkowo, ul.Koszykowa

1 690 000 PLN6 259 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014132

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 270.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 0

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2009

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 1700.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Piękny, duży i przestronny dom w Koleczkowie, niedaleko Gdyni. Koleczkowo, dzięki swojemu położeniu gwarantuje nam bliskość kaszubskiej przyrody, piękne lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i bogactwo okolicznych jezior. Jednocześnie jest dobrze skomunikowane i położone tylko kilkanaście kilometrów od Gdyni, w najbliższej okolicy znajdują się sklepy oraz restauracja. Dom wolnostojący z basenem położony jest na działce o powierzchni 1700m2, a jego powierzchnia wynosi 270m2. Na jego wnętrze składają się 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym, salon kąpielowy, łazienka. W salonie znajduje się kominek. Ponadto w oddzielnej strefie znajdziemy dodatkowy pokój i kuchnię, które możemy przeznaczyć np. dla pracowników. Dom okala ogród pełen zieleni. Wisienką na torcie jest basen z przesuwnym zadaszeniem. Duży garaż pomieści dwa auta. Przed domem znajduje się spory podjazd z kostki. Całą posesję okala solidne ogrodzenie z bramą wjazdową. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska