Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Warzenko, ul.Nad Stawem

697 500 PLN155 PLN/m2

Rynek: (Nieznany)

Nr oferty: OR014161

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 4500.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(W drodze)
Prąd(W drodze)
Woda(W drodze)
Kanalizacja(W drodze)
Szambo

Działka budowlana w kaszubskiej wsi Warzenko, w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo nad jeziorem Tuchomskim. Jest to spokojna okolica z zabudową jednorodzinną. Działka o powierzchni 4500m2 znajduje się około 250 metrów w prostej linii od jeziora. Pełne uzbrojenie jest w drodze przy działce. Obszar jest objęty MPZP: MN, U – budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z funkcją usługową: wysokość zabudowy budynków mieszkalno-usługowych – do 1,5 kondygnacji nadziemnej (do 11,0 m od poziomu terenu do kalenicy), dopuszcza się sytuowanie wolno stojących budynków gospodarczo – garażowych w tylnej części działki – wysokość zabudowy budynków gospodarczo-garażowych do 1 kondygnacji (do 5,0 m od poziomu terenu do kalenicy), poziom posadzki parteru max. 0,5 m nad poziomem terenu w miejscu, gdzie rzędna terenu jest najwyższa, dachy dwuspadowe, w uzasadnionych przypadkach dachy wielospadowe (nachylenie 22 – 35° lub 45 – 50°), powierzchnia zabudowy do 20 % powierzchni działki, nieprzekraczalne linie zabudowy: — 6 m od KD i KDX (KD – projektowana droga wewnętrzna o szer. 10 m w liniach rozgraniczających, KDX – projektowany ciąg pieszo-jezdny szer. 20 m w liniach rozgraniczających) Możliwość podziału na dwie działki. Spokój i przyroda to duże atuty lokalizacji, ale jednocześnie działka oddalona jest tylko o kilkanaście kilometrów od Gdańska i Gdyni. Zapraszam serdecznie. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska