Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Koleczkowo, ul.Spokojna

292 986 PLN185 PLN/m2

Rynek: (Nieznany)

Nr oferty: OR014162

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 1588.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(Dalej)
Prąd(Na działce)
Woda(Dalej)
Kanalizacja
Szambo

Działka budowlana w kaszubskiej wsi Koleczkowo w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud, na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Działka o powierzchni 1588m2, doprowadzony jest prąd i jest możliwość doprowadzenia wody i gazu. Wydane są warunki zabudowy, budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o wysokości od poziomu terenu do kalenicy max 9,00 m, dachy dwuspadowe lub wielospadowe o spadku 30-45 stopni, poziom posadzki parteru max 0,80 m nad poziomem terenu w rejonie wejścia do budynku. Powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia zieleni 50%. Nieprzekraczalna linia zabudowy 6,00 m od granicy działki z drogą. Szerokość elewacji frontowej do 16,00 m. Możliwość zakupienia dodatkowo 3 działek, które mogą stanowić całość o powierzchni 6077m2. Działka jest dobrze skomunikowana, blisko do Gdańska i Gdyni, niedaleko jest las i jezioro, ładna okolica. Zapraszam serdecznie. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska