Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

2 067 000 PLN23 609 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014178

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 87.55 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/5

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2015

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament w samym centrum Gdyni, na II piętrze V kondygnacyjnego apartamentowca. Lokalizacja niezwykle atrakcyjna, ścisłe centrum, pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W bezpośrednim sąsiedztwie tereny zielone oraz rekreacyjne, blisko Skwer Kościuszki, Teatr Muzyczny, Dworzec PKP/SKM. Apartament o powierzchni 87,55 m2, w skład którego wchodzą: salon z aneksem kuchennym (37,8 m2), pokój (12,43 m2), pokój (10,02 m2), 2 łazienki (6,61 m2 + 3,20 m2), 2 korytarze (8,24 m2 + 6,57 m2).W cenie lokalu komórka (4,83 m2). Mieszkanie wykończony w wysokim standardzie, wysokiej klasy zabudowy na wymiar, dębowy parkiet jodła francuska, granitowe blaty w kuchni i łazience, okna aluminiowe z pakietem 3-szybowym, klimatyzacja Mitsubishi, AGD Miele. Średni czynsz miesięczny ok. 800 zł, ogrzewanie miejskie. Dodatkowo płatne 2 miejsca w hali garażowej łącznie 100.000 zł. Apartamentowiec Baltiq Plaza wybudowany w 2015 roku przez dewelopera Moderna. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska