Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom szeregowy - Rumia, ul.Filtrowa

1 149 000 PLN3 659 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014181

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 314.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1991

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 178.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Korzystna oferta Dom w zabudowie szeregowej, położony w centrum Rumi, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym w pobliżu skrzyżowania ul. Gdańskiej z Dąbrowskiego; blisko szkoły, przychodni, punkty handlowo -usługowe. Piwnica - garaż na 2 samochody /ok.32m2/, kotłownia gazowa nowej generacji, pralnia, łazienka, zaplecze lokalu gastronomicznego działającego na parterze budynku. Parter - lokal gastronomiczny z salą sprzedażno-konsumencką, wc, szatnia, korytarz, biuro. 1 i 2 piętro oraz poddasze stanowi część mieszkalną. 1P - /ok. 70m2/ salon z balkonem, kuchnia, wc. 2P - 2 pokoje, salon kąpielowy z wanną oraz kabiną prysznicową. Poddasze - /skosy/ pokój, łazienka. Dom znajduje się w kompleksie zabudwy mieszkalno-usługowej; idealne miejsce na siedzibę firmy, prowadzenie działalności usługowo-handlowej z mieszkaniem bądź biura. Budynek budowany z materiałów ceramicznych, solidnie wykończony, system alarmowy, ogrodzenie z metaloplastyki. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. KREDYTY?–najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bezdodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska