Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Przywidz, ul.Chabrowa

185 000 PLN161 PLN/m2

Rynek: (Nieznany)

Nr oferty: OR014182

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 1147.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz((Brak informacji))
Prąd(W drodze)
Woda(W drodze)
Kanalizacja(W drodze)
Szambo

Działka budowlana w kaszubskiej wsi Przywidz, w powiecie gdańskim, o powierzchni 1147 m2. Przywidz położony jest nad jeziorami Przywidzkim Wielkim i Małym, przy drodze wojewódzkiej nr 221, bogate walory turystyczno-rekreacyjne. Prąd, woda i kanalizacja znajdują się w drodze przy działce. Obszar jest objęty MPZP: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej z wykluczeniem usług uciążliwych. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30%, intensywność zabudowy max 0,8, minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej 30%, maksymalna wysokość zabudowy: dla budynków głównych - nie więcej niż 11,0 m od poziomu gruntu do kalenicy (maksymalnie 3 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe); dla garaży i budynków gospodarczych - nie więcej niż 6,0 m od poziomu gruntu do kalenicy; dopuszcza się podpiwniczenia, formy zabudowy: budynki wolnostojące, bliźniacze, rodzaj i pokrycie dachu: dachy dwuspadowe lub dwuspadowe z naczółkami, mansardowe; pokrycie dachówką ceramiczną, jej dobrą imitacją (dachówka bitumiczna, dachówka cementowa, blachodachówka) - obowiązują odcienie czerwieni, brązu i grafitu; dopuszcza się naturalne pokrycia dachowe; kąt nachylenia połaci dachowej: 30o – 45o lub 18o - 25o (nie dotyczy dachów mansardowych); poziom posadzki parteru nad poziomem terenu: 0,2 - 0,5 m lub maksymalnie 0,5 m dla funkcji usługowej z potrzebą bezpośredniego dostępu z poziomu terenu; szerokość elewacji frontowej budynku głównego: maksymalna - 20,0 m. Działka oddalona jest niecałe 40 km od centrum Gdańska i około 55 km od centrum Gdyni. Zapraszam serdecznie. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska