Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.ŻWIRKI I WIGURY

4 500 PLN79 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014207

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 57.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1950

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Bardzo ładnie urządzony i wyposażony lokal w samym centrum Gdyni, przy jednej z głównych a zarazem najruchliwszych ulic miasta. Doskonałe położenie, zapewniające dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu przystanki autobusowe, stacja PKP, SKM, PKM. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, co gwarantuje ekspozycję lokalu na wzmożony ruch pieszych. Lokal o powierzchni 57 m2, znajdujący się na parterze czteropiętrowej kamienicy, gotowy do prowadzenia salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, w cenie najmu pełne wyposażenie. Czynsz latem 650 zł, zimą 850 zł w tym woda zimna i ciepła + ogrzewanie. Lokal wyposażony jest w system alarmowy (zgłoszony do firmy ochroniarskiej), klimatyzację . Koszt najmu z pełnym wypoasażeniem 4500 zł+VAT natomiast bez wyposażenia 3.000 zł+VAT. Lokal może być również wynajęty na inną działalność, np. gabinet stomatologiczny, lekarski, kancelarię lub inną działalność biurową. W okresie locdownu, warunki finansowe do uzgodnienia. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska