Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Władysława IV

2 200 PLN67 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014229

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 33.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Blok mieszkalny

piętro: 0/11

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1955

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do odświeżenia

Lokal użytkowy, sklep w ciągu lokali usługowych, przy głównym ciągu komunikacyjnym. Nieruchomość znajduje się na parterze w 11 piętrowym budynku. Lokal posiada wydzieloną toaletę około m2, pozostała część to otwarta przestrzeń o kształcie kwadratu, bardzo ustawna, dodatkowo atutem są ogromne witryny, wysokość lokalu to 4,08m, drzwi o szerokości 90cm, lokal wymaga odświeżenia, pomalowania ścian, zaaranżowania pod wybraną działalność. Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako lokal np. pod gabinety stomatologiczne, lekarskie, usługi fryzjerskie czy sklep - bezpośrednie wejście z chodnika. Istnieje także możliwość postawienia ścianek działowych. Ogrzewanie i woda miejskie, wentylacja grawitacyjna. Niskie opłaty eksploatacyjne – 300zł. Kaucja 1-miesięczna, lokal dostępny od zaraz. Polecam oraz zapraszam do oglądania. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska