Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Grabówek, ul.Morska

4 000 PLN40 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014261

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 99.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Blok mieszkalny

piętro: 0/6

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1950

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal użytkowy w ciągu handlowym Sklep / lokal użytkowy do wynajęcia na parterze z witrynami w bloku przy ul.Morskiej na przeciwko Kauflanda. Lokal z wejściem od strony ulicy Morskiej z podjazdem dla niepełnosprawnych plus schodki. Dodatkowe wejście do lokalu od podwórza z możliwością parkowania z tyłu oraz rozładunku towaru od zaplecza. Drzwi do lokalu i witryna aluminiowa, antywłamaniowa. Trzy niezależne wejścia, jedno od ulicy, dwa od podwórza. Część na parterze o pow. 40m2 (4m x 10m), wysokość 3.5m, z tyłu lokalu schody na poziom -1 (60m2), wysokość 2.3m, obecnie zrobione biuro oraz część pracowni/warsztat, 2 toalety. Cena 4000zł + vat. Opłaty dodatkowe 150zł + ogrzewanie miejskie + energia. Uwaga! W lokalu Internet światłowód, system alarmowy. Brak możliwości prowadzenia gastronomii oraz sprzedaży alkoholu. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska