Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Oksywie, ul.Śmidowicza J.

532 793 PLN8 950 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014274

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 59.53 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 0/3

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Nowa nadmorska inwestycja w Trójmieście W Gdyni w niewielkiej odległości od piaszczystej plaży znajduje się nowoczesny zespół budynków wielorodzinnych o unikalnym położeniu. Inwestycja dewelopera Murapol - Nadmorskie Tarasy to kameralne osiedle skierowane do osób ceniących wygodę przejawiającą się nie tylko w architekturze, ale również w innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. Komfort i nowoczesne rozwiązania gwarantowane są także dzięki rozwiązaniu typu Smart Home, a jako dodatkowy atut, warto wspomnieć, iż w każdym lokalu znajdują się filtry powietrza. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkola, przystanki autobusowe, a na terenie osiedla – plac zabaw. Budynki 3 piętrowe z szerokimi klatkami schodowymi, wszystkie mieszkania posiadają balkon. Ogrzewanie miejskie. Apartament położony na parterze o powierzchni 59,53m2, składa się z 4 pokoi, trzech niezależnych sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz wc. Mieszkanie jednostronne, z salonu wyjście do ogrodu. Miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 29 000 zł. W ofercie posiadamy lokale mieszkalne o powierzchni od 27m2 do 60m2. kawalerki o powierzchni ok. 26 m2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 29 m2 do 58 m2 mieszkania 3-pokojowe już od 49 m2. do 51 m2 mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 55 m2 do 60 m2. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska