Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal użytkowy - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.Kielecka

858 260 PLN13 000 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014322

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 66.02 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy: 2020

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Deweloperski

Ekskluzywny lokal użytkowy w nowo oddanej inwestycji SILVA Inwestycja Silva to rozpoznawalny i ceniony kompleks dewelopera Invest Komfort, osiedle świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem, kilka minut dzieli nas od przystanku SKM, nieopodal pętla autobusowa, w sąsiedztwie lokale usługowe jak i zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, spacerem w kilka minut dotrzemy do centrum handlowego czy do Urzędu Miasta. Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 66m2 z dużymi witrynami, znajdujący się na parterze przedmiotowej inwestycji, mamy tu kompleks apartamentowców z wydzieloną częścią usługowo-handlową. Nieruchomość rozpoznawalna, elegancka, zlokalizowana przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego oraz pieszego. Lokal w stanie deweloperskim, stwarzający wiele możliwości adaptacji, aranżacji. Ogrzewanie C.O z sieci miejskiej, woda i ciepło opomiarowane. Do lokalu przynależy 1 miejsca postojowe, dodatkowo przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Podana cena jest kwotą netto. Posiadamy w ofercie również inne metraże w tej lokalizacji od 44-188 m2. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska