Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka - Małkowo, ul.Pałacowa

2 100 000 PLN47 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014327

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 44355.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(W drodze)
Prąd(W drodze)
Woda(W drodze)
Kanalizacja(W drodze)
Szambo

Oferta inwestycyjna dla dewelopera! Teren o powierzchni ok. 4.4ha z wydzielonym działkami pod zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną i usługową. Pow. 22437m2 przeznaczona pod zabudowę domów Pow. 9937m2 Staw Pozostała część przeznaczona pod drogi. Teren znajduje się w aktualnym planie zagospodarowania terenu oznaczonym Nr XXIV/ 390 /2008. Część terenu ok. 7300m2 objęta jest użytkowaniem wieczystym, pozostała część terenu to własność. Możliwość zakupu pałacu z działką 1.1 ha w cenie 1.2 mln zł. Powyższe ceny netto + vat 23%. Zapraszam do składania ofert zakupu.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska