Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Mały Kack, ul.WZGÓRZE BERNADOWO

1 390 000 PLN10 412 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014345

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 133.50 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/2

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2001

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

UNIKATOWY APARTAMENT o pow. 134m2, położony na strzeżonym, zamkniętym, ekskluzywnym Osiedlu Millenium w Gdyni -Wzgórzu Bernadowo. Osiedle położone w otulinie parku krajobrazowego, wyposażone w centrum rekreacyjne z basenem, sauną, pomieszczeniami z bilardem, stołem tenisowym oraz siłownią i zapleczem socjalnym z wc, prysznicami itp. tylko dla mieszkańców osiedla. Apartament znajduje się na 1 piętrze w trzykondygnacyjnym budynku z wejsciem z klatki schodowej, gdzie jest tylko jedno mieszkanie na kondygnacji. Lokal składa sie z przestronnego salonu 48m2 z wyjsciem na 9m2 balkon od str. zach.; w salonie kominek, na podłodze deski dębowe barwione. Kuchnia /ok. 10m2/ połączona z salonem, zabudowana wysokiej jakosci meblami włoskimi, drewnianymi wyposażonymi w sprzęt AGD; przy kuchni znajduje sie spiżarnia; od drzwi wejściowych do salonu prowadzi hall ok. 10m2. Z hallu wejscie do wc oraz garderoby; na podłogach kafle wysokiej jakości. Z hallu jest przejście do korytarza ok. 6m2 z przejściem do gabinetu /ok. 14m2 oraz dwóch sypialni /13 i 17m2/ z wyjściami na balkon 6m2 /str. wschodnia/. W pokojach na podłogach deska barlinecka. Z korytarza jest wejście do obszernej łazienki /11m2/ z wc, kabiną prysznicową oraz wanną; armatura łazienkowa oraz kafle wysokiej jakości. Okna w apartamencie drewniane z żaluzjami zewnętrznymi antywłamaniowymi oraz wenętrznymi; instalacja alarmowa; wszystkie pomieszczenia wysokie 3m; ogrzewanie i ciepła woda z lokalnej kotłowni gazowej. Do apartamentu przynależy komórka lokatorska ok. 4m2 oraz 2 miejsca w hali garażowej na sześć samochodów pod budynkiem. Cały teren osiedla obejmujący ponad 11 000m2 powierzchni jest ogrodzony, monitorowany i ochraniany 24 godz/dobę przez profesjonalna firmę ochraniarską. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i Sopotu ok. 3-4km; bliskość obwodnicy Trójmiasta ok. 3km sprawia dogodny dojazd do Gdańska, na lotnisko i szereg innych miejsc w okolicy. Idealne miejsce do mieszkania z rekreacją na miejscu i dogodnym dojazdem do szkół, pracy i wszelkich atrakcji turystycznych Trójmiasta. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska