Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.Kielecka

6 930 PLN55 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014364

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 126.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 1/6

liczba pokoi: 6

rok budowy: 2015

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Nowoczesne biuro w doskonałej lokalizacji ! Lokal biurowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji, praktycznie w centrum Gdyni w nowym budynku. Nieruchomość położona przy głównym węźle komunikacyjnym Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana. W pobliżu tereny zielone, z wyższych kondygnacji widoczna panorama Gdyni i Zatoka Gdańska. Biuro znajduje się naprzeciwko prestiżowej inwestycji deweloperskiej „Silva” Invest Komfortu, obok Wyższej Szkole Administracji i Biznesu oraz Centrum Handlowym Riviera. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do całego Trójmiasta, kilkanaście metrów od przystanku ZKM i kilkadziesiąt metrów od przystanku SKM, nieopodal jest Droga Gdyńska, zaś Obwodnica Trójmiasta oddalona o około 5km. Przedmiotem wynajmu jest lokal 126m2, położony na I piętrze budynku klasy A (klimatyzacja, wentylacja, światłowód, kontrola dostępu, windy). Posiada 6 niezależnych pomieszczeń biurowych, dodatkowo jest część wspólna /socjalna - około 20m2, stanowiącą aneks kuchenny, korytarz, 2 toalety. W okolicy ok 150m od budynku jest miejski bezpłatny parking, a pod budynkiem 10 miejsc "rotacyjnych" dla gości i klientów. Koszt wynajmu metra kwadratowego 55 zł netto + koszty eksploatacyjne 18zł netto/m2/m-c zaliczka na opłaty eksploatacyjne + koszty mediów. Lokale mają swoje liczniki wody i EE , więc media są kalkulowane według faktycznego zużycia w comiesięcznej fakturze. Budynek posiada własną trafostację, co pozwala obniżyć faktury za EE ( ich dystrybucje). Dodatkowe atuty: darmowy dostęp do serwerowni na parterze, ochrona i recepcja na parterze, monitoring, klimatyzacja, dwie windy szybkobieżne i cudowny widok z okien. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska