Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.10 lutego

3 006 PLN13 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014378

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 240.49 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 3/6

liczba pokoi: 6

rok budowy: 2004

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Lokal biurowy na wynajem mieści się na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Gdyni. Powierzchnia 240,49 m2. Cena 12,50 Euro Netto za m2. Stawka przeliczana jest według aktualnego kursu. W lokalu są 2 toalety oraz aneks kuchenny. W ofercie znajdują się również inne lokale użytkowe i biurowe na różnych kondygnacjach i o różnej powierzchni. We wszystkich lokalach są klimatyzacje. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na dwupoziomowym parkingu podziemnym. Cena za jedno miejsce 400 złotych brutto. Serdecznie zapraszamy. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska