Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Kamienna Góra, ul.Siemiradzkiego

4 999 000 PLN13 547 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014383

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 369.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 3

liczba pokoi: 12

rok budowy: 1956

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 697.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Willa w kameralnej nadmorskiej dzielnicy Gdyni, Kamiennej Górze, blisko morza z cudownym ogrodem i tarasem, położona na wzgórzu morenowym. Budynek wybudowany w 1956r., o powierzchni 386 m2, działka posiada powierzchnię 697 m2. Budynek składa się z wysokiego parteru, dwóch pięter i piwnicy użytkowej. W 2010r. obiekt przeszedł remont i jest gotowy do wydania, bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Okna drewniane, podłogi także, bryła budynku ceglana. Aktualnie w budynku mieści się 12 pokoi, w pełni wyposażonych, z prywatnymi łazienkami, w tym 2 pokoje jednoosobowe, na parterze kuchnia z salą jadalnianą, częścią biurową oraz z wyjściem na taras. Dodatkowo, w domu znajduje się mieszkanie dwupokojowe o pow. 48m2 plus pomieszczenie gospodarcze. Brzy budynku miejsce parkingowe.Dom jest wyjątkowo zlokalizowany, spełni wymagania jako dom rodzinny, lub może stanowić miejsce do mieszkania i prowadzenia biznesu. Nieruchomość jest wykorzystywana na całoroczny pensjonat; możliwość przejęcia stałych klientów pensjonatu.Zapraszam na prezentację.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska