Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Reda, ul.Pogodna

950 000 PLN3 800 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014406

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 250.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 0

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2010

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 801.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Reda to kaszubskie miasto w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, położona w Pradolinie Redy-Łeby nad rzeką Redą. Położona bardzo blisko Trójmiasta, a także Półwyspu Helskiego. Dom o powierzchni 250 m2 położony jest w spokojnej okolicy na działce o powierzchni 801 m2. Na dom składa się parter i poddasze użytkowe. Składa się z 4 pokoi, w tym 1 sypialnia i salon z aneksem kuchennym, 2 łazienek, garderoby, korytarza, pomieszczenia technicznego i pomieszczenia rekreacyjnego oraz wiatrołapu. Na parterze dodatkowo wydzielone jest oddzielne mieszkanie o powierzchni 52,3 m2. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza i wiatrołapu. Wykończenie w wysokim standardzie. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Ściany zewnętrzne zbudowane z Porothermu, ściany wewnętrzne z gazobetonu. Więcej informacji w biurze. Blisko do sklepów, usług, kościoła , niedaleko znajduje się Aqua Park w Redzie, a przystanek SKM oddalony jest około 5 km. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska