Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

3 990 000 PLN24 182 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014416

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 165.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 11/12

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Idealne ciche i spokojne miejsce na wakacje lub do zamieszkania przy morzu. Nowa inwestycja Tarasy Bałtyku w rewelacyjnym miejscu w Gdańsku Przymorze. Na liczne atuty miejsca składa się bezpośredni dostęp do centrów biznesowych i kulturalnych, korzystnie zagospodarowana zieleń miejska, sąsiedztwo plaży 900 m. Rozległy Park Reagana (50 m), nadmorskie tereny wyposażone w ścieżki rowerowe, trasy joggingowe, czy atrakcyjne place zabaw. Przejażdżka rowerem wzdłuż morza pozwala odwiedzić molo w Sopocie (6 km), bądź Gdańską starówkę (7 km). W bliskim sąsiedztwie znajdują się również: Stadion Energa (3 km), hala Ergo Arena (3 km), sopocki hipodrom (3 km), korty tenisowe, marina, klub żeglarski. MIESZKANIE Wyjątkowy apartament 5-pokojowym na przedostatnim piętrze z dużym tarasem 77m2 o powierzchni 165 m2 o ekspozycji z widokiem na morze i miasto. Usytuowany w luksusowej inwestycji Tarasy Bałtyku, zlokalizowanej w bezpośredniej bliskości morza oraz parku. Dodatkowo w budynku powstanie prywatne patio, sala fitness, mediateka czy lokale usługowe. Miejsce w hali garażowej(przypisane 2 miejsca postojowe): 42.120 zł - 47.970 zł (brutto). Komórka Lokatorska/Schowek Gospodarczy: 4.860 zł - 5.535 zł (brutto) / m2. Szczegóły dotyczące rzutu mieszkania znajdują się w galerii zdjęć. Dodatkowo posiadamy w ofercie inne dostępne apartamenty tej inwestycji. Termin odbioru czerwiec 2021 r. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska