Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Pierwoszyno, ul.Jabłoniowa

408 150 PLN450 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014391

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 907.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(Dalej)
Prąd(Dalej)
Woda(Dalej)
Kanalizacja(Dalej)
Szambo

Działka budowlana w Pierwoszynie (powiat pucki, gmina Kosakowo) o powierzchni 907 m2. Doskonała lokalizacja, spokojna okolica, słoneczna działka blisko lasu i morza - w linii prostej około 840 metrów do morza, spacerem około 10 minut na plażę. Dojazd do działki drogą gminną nieutwardzoną ul. Jabłoniowa i od południa ul. Truskawkowa. Blisko trójmiasta, około 12 km do centrum Gdyni, a także już po chwili znajdziemy się w Mechelinkach z plażą, molo i rezerwatem przyrody. W najbliższej okolicy znajduje się stadnina koni, sklepy, restauracja, przystanek ZKM i kościół. Media: kanalizacja sanitarna, woda, prąd, gaz w pobliżu. Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej, w układzie wolno stojącym; dopuszcza się lokalizowanie budynków mieszkalnych, mieszkalno-usługowych (z wykluczeniem zabudowy wielorodzinnej) lub usługowych. Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: a) nieprzekraczalne linie zabudowy – według rysunku planu, b) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: maksymalnie 30 %, c) minimalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,0; d) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,9, w tym dla kondygnacji nadziemnych 0,6; e) minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 50 %, do powierzchni biologicznie czynnej wymaganej ustaleniami planu, nie zalicza się miejsc postojowych niezależnie od ich nawierzchni; f) wysokość zabudowy: do 10 m, do dwóch kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe, g) kształt dachu: dachy strome, kąt nachylenia połaci dachowych: 30-45 st., h) dla parterowych części budynków dopuszcza się dachy płaskie, i) dopuszcza się kondygnacje podziemne, j) dopuszcza się jeden budynek mieszkalny na działce Działka jest w trakcie podziału z działki nr 87 o powierzchni 6 309 m2. Wydzielone zostanie 6 działek (powierzchnie: 907, 907, 907, 907, 907 i 899 m2). Możliwość zakupu w całości lub w części. Doskonała inwestycja blisko morza w spokojnej okolicy. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska