Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Pierwoszyno, ul.Jabłoniowa

441 450 PLN450 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014400

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 981.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(Dalej)
Prąd(Dalej)
Woda(Dalej)
Kanalizacja(Dalej)
Szambo

Działka budowlana w Pierwoszynie (powiat pucki, gmina Kosakowo) o powierzchni 981 m2. Doskonała lokalizacja, spokojna okolica, słoneczna działka blisko lasu i morza - w linii prostej około 850 metrów do morza, spacerem około 10 minut na plażę. Planowany dojazd do działki drogą gminną. Blisko trójmiasta, około 12 km do centrum Gdyni, a także już po chwili znajdziemy się w Mechelinkach z plażą, molo i rezerwatem przyrody. W najbliższej okolicy znajduje się stadnina koni, sklepy, restauracja, przystanek ZKM i kościół. Media: kanalizacja sanitarna, woda, prąd, gaz w pobliżu. Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy jednorodzinnej wolno stojącej Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: a) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: maksymalnie 30 %, b) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,7, w tym dla kondygnacji nadziemnych 0,5; c) minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 50 %; do powierzchni biologicznie czynnej wymaganej ustaleniami planu, nie zalicza się miejsc postojowych niezależnie od ich nawierzchni; d) wysokość zabudowy: do 9,0 m, do dwóch kondygnacji nadziemnych; e) kształt dachu: dachy strome, kąt nachylenia połaci dachowych: 30-45 st., f) dla parterowych części budynków dopuszcza się dachy płaskie, g) dopuszcza się kondygnacje podziemne, h) dopuszcza się jeden budynek mieszkalny na działce. Działka jest w trakcie podziału z działki nr 83. W sumie dostępne będą 4 działki (powierzchnie: 981, 981, 981 i 970 m2). Możliwość zakupu w całości lub w części. Podana cena zawiera służebność w drodze. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska