Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Działki Leśne, ul.Wolności

650 000 PLN6 500 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014425

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 100.00 m2

Rdzaj własności: (Nieznany)

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/2

liczba pokoi: 2

rok budowy: 2020

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Nowoczesny lokal usługowy na Działkach Leśnych Przedmiotem sprzedaży jest ekskluzywny lokal użytkowy, położony na parterze modernistycznego budynku, wybudowanego w 2020r. Lokal posiada dużą witrynę, jest dwupoziomowy, poziom 0: o powierzchni 34,70m2, zaś poziom -1: o powierzchni 66,80m2. Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe w cenie! Budynek znajduje się w niedalekiej odległości od biurowców, nowo powstających apartamentowców, Dworca Głównego czy przystanku SKM i ZKM. Ponadto w okolicy znajduje się rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa, są szkoły, sklepy, Oferowana cena 650 000 zł jest kwotą netto, a dodatkowo mamy 2 miejsca postojowej w cenie po 30 000 zł. Lokal sprzedawany jest z najemcą: czynsz najmu wynosi 3 500,00 zł netto miesięczni, zaś umowa zawarta została na 3 lata z możliwością jej przedłużenia.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska