Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdańsk Śródmieście, ul.Ogarna

2 000 PLN50 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014447

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 40.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/3

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1950

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do odświeżenia

Stare Miasto jest to część gdańskiej dzielnicy Śródmieście. Centrum kulturalne, biznesowe, z bogatą ofertą kulinarną i turystyczną. Serce Gdańska. Lokal biurowy o powierzchni 40 m2 mieści się na parterze przy ulicy Ogarnej w Gdańsku. Składa się z 3 pomieszczeń biurowych, łazienki z kabiną prysznicową i WC oraz korytarza. Do biura przypisana jest duża piwnica oraz miejsce postojowe w podwórzu za bramą na pilota. Lokal do odświeżenia. Opłaty: czynsz miesięczny 2 000 zł, dodatkowo Media i koszty zarządu: 409,46 zł; fundusz remontowy 79,76 zł plus licznik prądu przepisany na firmę (i licznik gazu, o ile jest potrzebny). Aktualnie nie ma w lokalu umowy na dostawę energii elektrycznej, ani gazu. Prestiżowa lokalizacja. Centrum miasta, doskonale skomunikowane, blisko do przystanków SKM i ZKM, 16 km do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, 10 km do obwodnicy trójmiasta. Umowa długoterminowa, na minimum 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na następny okres. Lokal biurowy dostępny od zaraz. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska