Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Działki Leśne, ul.Słupecka

2 699 000 PLN14 511 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014451

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 186.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Dom dwurodzinny

Piętro: 0/2

Liczba pokoi: 5

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament 2 poziomowy / bliźniak wybudowany w 2021r, świeżo wykończony w wysokim standardzie oraz całkowicie urządzony i wyposażony w stylu industrialnym oraz Art Deco. Z salonu szerokie wyjście na ogród, wyjście do lasu przez furtkę z tyłu domu. Od frontu domu na piętrze wyjście na balkon - widok na morze. Rolety antywłamaniowe, alarm, inteligentny system zarządzania domem m.in. system nawadniania ogrodu połączony ze stacją pogodową. PRZYZIEMIE -garaż dwustanowiskowy 30m2 -pomieszczenie biurowe z osobnym wejściem 15m2 -łazienka 4m2 -korytarz 2m2 PARTER -salon z wyjściem na taras, jadalnia i kuchnia z możliwością zamknięcia 60m2 -łazienka 3m2 -garderoba 3m2 PIĘTRO - sypialnia z garderobą 20m2 - sypialnia 11m2 - sypialnia 10m2 - łazienka 6m2 - pralnia 3m2 - balkon 13m2 Ogrzewanie gazowe - piec 2-funkcyjny, ogrzewanie podłogowe plus dodatkowo w łazienkach grzejniki. Okna plastikowe trójszybowe oraz docieplenie ze styropianu grafitowego. Wysokość pomieszczeń na parterze 3.2m, na piętrze 2.8m a w przyziemiu 2.7m. Możliwość prowadzenia działalność w przyziemiu - dodatkowe oddzielne wejście. Garaż 2 stanowiskowy plus 2 miejsca na podjeździe.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska