Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Pomlewo, ul.Pomlewo

79 950 PLN78 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014468

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 1025.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz
Prąd
Woda
Kanalizacja
Szambo

Atrakcyjna cena, urocza sceneria, dostępność natychmiastowa Działka budowlana, położona w miejscowości Pomlewo (gm. Przywidz) Działka o regularnym kształcie, objęta MPZP 002MN, na działce nie ma mediów, prąd w odległości 220m, działka posiada dostępem do drogi gminnej. Teren objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Uchwała nr VII/68/07 Rady Gminy Przywidz z dnia 25 maja 2007r. Działka płaska, niezabudowana, bez drzew, nieogrodzona. Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu: 30%. Minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej: 50%. Szerokość elewacji: nie określa się. Wysokość zabudowy wiodącej: nie więcej niż 9,0 m od poziomu terenu do kalenicy, wysokość zabudowy towarzyszącej: nie więcej niż 6,0 m od poziomu terenu do kalenicy lub najwyższej krawędzi dachu. Formy zabudowy: wolnostojąca, bliźniacza. Rodzaj i pokrycie dachu: dachy dwuspadowe lub wielospadowe. Kąt nachyleni połaci dachowej 25o – 45o. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska