Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Karczemki, ul.Przyleśna

1 499 000 PLN10 410 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014469

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 144.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 5

rok budowy:

ogrzewanie: Kominkowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 1000.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom wolnostojący z charakterem, pośród przyrody Karczemki to wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud przy drodze wojewódzkiej nr 218. Dom położony jest w pięknej okolicy, pośród lasu i w niewielkiej odległości od Jeziora Tuchomskiego. Zapewnia to ciszę i spokój, a jednocześnie jest dobrze skomunikowany. Dojazd drogą utwardzoną. Dom o powierzchni 144 m2 położony jest na działce 1000 m2. 1 piętro oraz poddasze użytkowe. Zbudowany jest z cegły, dach blacho dachówka. Na dom skład się 5 pokoi, garaż (30m2) i wiata (30m2). Parter składa się z salonu (35m2), kuchni z wyspą oraz jadalni (25m2), oddzielnego WC i łazienki z prysznicem. Na pierwsze piętro prowadzą schody. Znajdziemy tam 3 sypialnie, gabinet, pokój kąpielowy, przestronny hol, antresolę oraz balkon. Dom posiada panele fotowoltaiczne, kominek z płaszczem wodnym i pompę ciepła, 3 stopniowe szambo – przydomowa oczyszczalnia oraz własną studnię głębinową. Wystąpiono o przyłącze kanalizacyjne oraz gazowe. Położenie daje bliskość obcowania z przyrodą, las i jezioro, ale jednocześnie bardzo szybko możemy znaleźć się w Centrum Gdyni (około 15 km) lub w Gdańsku, przy Katedrze Oliwskiej (14km), czy Sopocie na Monte Cassino (około 17 km). Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska