Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Migowo, ul.ALEJA PAWŁA ADAMOWICZA

456 968 PLN10 772 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014483

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 42.42 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 5/5

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2022

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Inwestycja w Trójmieście W Gdańsku w spokojnej i zielonej części miasta znajduje się nowoczesny zespół budynków wielorodzinnych o unikalnym położeniu. Inwestycja dewelopera Allcon – Osiedle LINEA to kameralne osiedle skierowane do osób ceniących wygodę przejawiającą się nie tylko w architekturze, ale również w innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkola, przystanki autobusowe, a na terenie osiedla – place zabaw. Budynki 5-piętrowe z szerokimi klatkami schodowymi, wszystkie mieszkania posiadają balkon lub ogród. Ogrzewanie miejskie. W budynkach znajduje się winda. Mieszkanie położone na V piętrze o powierzchni 42,42m2, składa się z 2 pokoi: salonu połączonego z aneksem kuchennym, niezależnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jednostronne, z salonu wyjście na balkon o powierzchni 5,71m2. Miejsce postojowe w hali garażowej płatne 29 700 zł brutto. Cena brutto m2 komórki lokatorskiej – 3 400 zł. Termin odbioru 12.2022r. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska