Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Śródmieście, ul.Jacka Malczewskiego

591 799 PLN12 327 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014488

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 48.01 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 0/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2022

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Młyny Gdańskie to nowa inwestycja dewelopera Allcon, która zlokalizowana jest w Śródmieściu Gdańska, oddalona jest tylko o 2 km od Starego Miasta. Kameralne osiedle, składające się z 4 budynków, oferuje szeroki wybór mieszkań od 1 do 5 pokojowych, od 25 do 122 m2. Zielona przestrzeń w Centrum Gdańska ze strefą fitness i kardio oraz strefą rekreacyjno-klubową. Stylowy i elegancki design, wewnętrzny dziedziniec, lokale usługowe na parterze, wszystko dla wygody mieszkańców. Kontrola dostępu oraz podgląd kamer zapewnią bezpieczeństwo. Budynki 4-piętrowe z szerokimi klatkami schodowymi. Ogrzewanie miejskie. W budynkach znajduje się winda, wideo domofon, instalacje internetowe, instalacje TV. Mieszkanie o powierzchni 48,01m2, położone na parterze , składa się z 2 pokoi: salonu połączonego z aneksem kuchennym, niezależnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jednostronne, z salonu wyjście na taras o powierzchni około 33,53m2. Miejsce postojowe w hali garażowej płatne 36 180 zł brutto. Cena brutto m2 komórki lokatorskiej – 3 240 zł. Termin oddania: 2022.09.30 – 2023.06.30 W ofercie posiadamy lokale mieszkalne o powierzchni od 25m2 do 122m2. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska