Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom letniskowy - Kamień, ul.Rubinowa

299 000 PLN5 436 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014489

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 55.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 0

liczba pokoi: 2

rok budowy: 2005

ogrzewanie: Brak

stan techniczny:

Pow. działki: 1452.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Działka budowlana położona w bardzo urokliwym miejscu w Miejscowości Kamień, ok. 300m od jeziora Wysoka. Na działce znajduje się drewniany parterowy domek letniskowy ok. 55m2. Działka położona wśród zieleni z częścią porośnietą wysokimi sosnami; z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową. W sasiedztwie działki nowe domy jednorodzinne. Domek składa się z 2 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego. Możliwość rozbudowy bądź budowy nowego domu jednorodzinnego. W budynku jest podłaczenie do pradu i szamba; wodociąg przy granicy działki. Wymiary działki ok. 44 na 33m. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska