Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom bliźniak - Mechelinki, ul.Do Morza

1 199 000 PLN12 621 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014503

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 95.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2020

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Deweloperski

Pow. działki: 100.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Mechelinki to malownicza nadmorska miejscowość, położona kilkanaście kilometrów od Gdyni, idealne miejsce jako ucieczka od codziennego zgiełku miasta. Bliskość plaży, lasu i klifu zapewni relaks oraz umożliwi korzystanie z wyjątkowego miejsca – spacer nad morze to niecałe 5 minut! Niewątpliwie lokalizacja doskonała dla atrakcje dla kite i windsurferów, zapaleńców sportów motorowych, jazdy konnej czy rowerowej. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie, okna trzyszybowe, drewnianemonitoring zewnętrzny, przyłącza pod inteligentny system smart, ogrzewanie podłogowe. Lokal znajduje się w domu o zabudowie bliźniaczej, posiada powierzchnię 95,54 m2, dodatkowo do dyspozycji ogród, na nierychomości znajdują się 2 miejsca postojowe, dodatkowo płatne 50 000 zł - każde. Nieruchomość w stanie deweloperskim do własnej aranżacji, dodatkowo możliwość stworzenia prywatnego tarasu na dachu, z którego rozpościera się piękny widok na morze. Apartament składa się z dwóch poziomów, na parterze (43m2) znajduje się hol, salon oraz toaleta, zaś na piętrzę (53m2) mamy hol, 3 sypialnie oraz łazienkę. Dom do wydania od zaraz. Idealna lokata kapitału lub wymarzone miejsce do zamieszkania dla rodziny. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska