Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.ABRAHAMA ANTONIEGO

1 900 PLN42 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014535

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 45.20 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 5/5

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Bardzo ładny lokal biurowy, po kapitalnym remoncie, z widokiem na morze, w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Gdyni, pomiędzy ulicą 10 Lutego a Batorego, przy odcinku, który został wyremontowany i tworzy piękny woonerf- deptak pieszo-jezdny. Bliskość morza oraz Bulwaru Nadmorskiego (ok. 5 min. spacerkiem). W sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Bardzo dobra komunikacja, blisko przystanki autobusowe oraz linia SKM. Lokal usytuowany na piątym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z nową windą. Na powierzchnię składają się 2 pokoje ( 1 z balkonem), zaplecze socjalne-kuchnia, łazienka z wc., możliwość adaptacji kuchni na kolejny pokój biurowy. Lokal idealny na biuro, kancelarię, gabinet kosmetyczny, itp. Wynajem bez mebli. Do podanej ceny najmu należy doliczyć podatek VAT. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja. Opłaty eksploatacyjne latem ok. 340 zł/zimą ok. 400 zł + prąd. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska