Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.ŚWIERKOWA

3 500 PLN50 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014536

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 70.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 0/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2010

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Uroczy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowo – blisko morskiego brzegu, a jednocześnie w centrum Trójmiasta i w otoczeniu niezbędnej do życia infrastruktury; łącznie z usytuowanym w odległości 300 m centrum handlowym. Blisko komunikacja miejska, SKM, przystanki autobusowe. Apartament o powierzchni 70m2 położony jest na parterze cztero kondygnacyjnego budynku. W skład jego wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, WC, przedpokój oraz kameralny taras otoczony zielenią. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. W sypialniach oraz przedpokoju pojemne szafy w zabudowie. Opłaty: czynsz najmu 3.500 zł,eksploatacyjne ok. 700 zł,kaucja jednomiesięczny czynsz najmu. W cenie najmu - miejsce postojowe w hali garażowej. Wynajem dla osób bez zwierząt. Budynek wybudowany w 2010 roku, który jest ogrodzony i monitorowany. Został zagospodarowany przez dewelopera zielenią i elementami małej architektury ogrodowej. W budynku cichobieżna winda z poziomu garażu. Dla mieszkańców ogólnodostępna rowerownia. Dostępne od zaraz. Zapraszam do prezentacji. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska