Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.Starowiejska

1 100 PLN32 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014541

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 34.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 2/4

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Dobry

Lokal biurowy na II piętrze z miejscem postojowym do wynajęcia od zaraz Atrakcyjna cenowo i dobrze zlokalizowana powierzchnia przeznaczona pod biuro, pracownię czy siedzibę, znajdująca się w gdyńskiej kamienicy przy ul. Starowiejskiej. W lokalu o powierzchni 34m2 znajdują się 2 pokoje oraz wc, lokal o ekspozycji okien na południe. Na podłogach wykładzina, w toalecie kafelki. Wysokość lokalu to 3,15m, co dodatkowo potęguje wrażenie przestrzeni. W budynku nie ma windy. Ogrzewanie miejskie, woda miejska, ciepła woda pochodzi z podgrzewacza elektrycznego. Lokal gotowy do wynajęcia, w budynku Multimedia. Opłaty w okresie letnim 60zł w okresie zimowym 200 zł plus prąd, Internet. Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu




lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska