Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Zgoda

469 000 PLN10 907 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014550

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 43.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/5

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1960

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Przytulne i ciche mieszkanie w Śródmieściu - tylko u nas Mieszkanie 2 pokojowe z samodzielną kuchnią w świetnej lokalizacji, blisko licznych ośrodków kultury, w samym centrum Gdyni, w bocznej uliczce, pomiędzy ulicą 10 Lutego a Starowiejską, przy odcinku z małym natężeniem ruchu kołowego. W sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, restauracje, sklepy, butiki. Bardzo dobra komunikacja, blisko przystanki autobusowe oraz linia SKM. Lokal usytuowany na drugim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy wybudowanej w latach 60-tych XX wieku z cegły, budynek posiada nową windę. Na powierzchnię 43m2 składają się 2 pokoje (brak balkonu), kuchnia z dużym stołem, z kuchenką gazową, łazienka z wc oraz z wanną. Mieszkanie dwustronne północ-południe, wymaga odświeżenia, na podłogach parkiet, ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana piecykiem 1- funkcyjnym. Instalacja elektryczna miedziana. Możliwość połączenia kuchni z sąsiadującym pokojem i uzyskanie sporej otwartej przestrzeni. Opłaty eksploatacyjne latem ok. 260zł/zimą ok. 460 zł wraz z funduszem remontowym. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska