Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.Bp.Dominika

1 800 PLN35 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014551

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 51.50 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1946

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej części Gdyni pośród zieleni Mieszkanie o pow. 51 m.2 w Gdyni w lubianej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, posiada 2 duże niezależne pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę z wc oraz korytarz mieszczący pojemne szafy. Nieruchomość dobrze zlokalizowana, w najbliższej okolicy znajdują się takie udogodnienia jak sklepy, przedszkole, szkoły, restauracje, usługi oraz CH Riviera. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD poza zmywarką. Ogrzewanie miejskie, woda miejska, w kuchni kuchenka gazowa. Dostępne od zaraz. Czynsz najmu 1800 zł + Opłaty latem 460 zł, zimą 560 zł.; dodatkowo opłaty za gaz i prąd wg zużycia. Wymagana kaucja zwrotna w wys. 1800 zł. Obowiązuje najem okazjonalny. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska