Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Wrzeszcz, ul.CZARNIECKIEGO STEFANA

3 100 PLN42 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014568

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 74.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 4/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy:

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, miejsce to gwarantuje natychmiastowy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu znajdują się centra handlowe Manhattan, Metropolia, Galeria Bałtycka, komunikacja miejska - przystanki tramwajowe, autobusowe, dworzec PKP/SKM/PKM. Blisko Politechnika Gdańska, jak również jest bardzo dobry dojazd do Uniwersytetu Gdańskiego i Medycznego. Mieszkanie o powierzchni 74 m2 + dodatkowa przestrzeń antresola o pow. ok. 20 m2. Lokal znajduje się na IV piętrze 4 piętrowej kamienicy, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz WC, przedpokoju, antresoli, loggia. Do mieszkania przynależy piwnica oraz suszarnia. Możliwość wynajmu garażu się przy budynku za dodatkową opłatą 250 zł miesięcznie. Ogrzewanie z OPEC, woda podgrzewana junkersem.. Opłaty: czynsz najmu 3.100 zł, eksploatacyjne latem ok. 530 zł, zimą ok. 970 zł,kaucja jednomiesięczny czynsz najmu. Kamienica wybudowana w latach 50-tych, miejsca postojowe ogólnodostępne. Dostępne od 1 października 2021r. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska