Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Reda, ul.RZECZNA

1 101 804 PLN187 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014592

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 5892.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(W drodze)
Prąd(Na działce)
Woda(W drodze)
Kanalizacja(W drodze)
Szambo

Reda to kaszubskie miasto w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, położona w Pradolinie Redy-Łeby nad rzeką Redą. Położona bardzo blisko Trójmiasta, a także Półwyspu Helskiego. Działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 5892 m2 położona jest w Redzie przy drodze krajowej nr 6. Media w drodze, prąd na działce. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: Teren 19MN,U teren zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej lub usługowej. Nie ustala się proporcji pomiędzy zabudową mieszkaniową jednorodzinną i zabudową usługową. Obowiązuje zakaz realizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży jednego obiektu powyżej 400m2. Obowiązuje zabudowa w formie wolno stojącej. Należy zachować nie mniej niż 30% obszaru działki jako powierzchnię biologicznie czynną. Obowiązuje powierzchnia zabudowy w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej nie większa niż 30%. Obowiązuje maksymalna intensywność zabudowy nie większa niż 1,6. Obowiązuje wysokość zabudowy maksymalnie do 10,0m. Obowiązują maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne. Dopuszcza się realizację kondygnacji podziemnych. Obowiązują dachy główne: strome, dwuspadowe, o nachyleniu głównych połaci dachowych od 22 stopni do 45 stopni. Dopuszcza się realizację dachów drugorzędnych o dowolnym kształcie i nachyleniu. Obowiązują maksymalne nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu. Położenie działki przy drodze krajowej nr 6 stwarza ogromne możliwości dla usług. Działkę można podzielić. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska