Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Bydgoszcz, ul.Teski

350 000 PLN5 556 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014619

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 63.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 4/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1985

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż wolno stojący)
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie 3-pokojowe znajduje się w odnowionym i docieplonym budynku, położonym na bydgoskim osiedlu Fordon w otoczeniu terenów zielonych. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta Lokal 63m2 składa sie z salonu /ok. 22m2/ z wyjsciem na balkon od st. południowej z widokiem na dziedziniec; 2 sypialni /ok. 10 i 8m2/ - na podłogach panele; łazienki z kabina prysznicową /ok. 4m2/; osobnego wc; przedpokoju /ok. 8m2/ z zabudowami oraz z kuchni /ok. 7m2/ zabudowanej i wyposażonej w sprzęt AGD. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie - do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica 5,4m2. Dodatkowo do kupienia garaż w zabudowie szeregowej /spół.-własnościowe prawo/ w odległości ok. 150m od mieszkania za cenę 30 000,- Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska