Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Nowęcin, ul.Polanki

1 477 000 PLN5 410 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014635

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 273.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 9

rok budowy: 2009

ogrzewanie: Piec

stan techniczny: Do wykończenia

Pow. działki: 1125.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Niepowtarzalna oferta! Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w lubianej lokalizacji. Mamy do zaoferowania niewielki, dobrze utrzymany dom w Łebie, na obiekt 273m2 składa się parter oraz piętro domu wolnostojącego, gdzie na piętrze znajdziemy 6 pokoi z łazienkami, 4 dwuosobowe, 1 –pokój trzyosobowy i 1 pokój 4-osobowy, zaś poziom parteru może być wykorzystywany jako dodatkowe, odrębne mieszkanie, gdzie obecnie znajdziemy salon, dwie sypialnie, kuchnie oraz 2 łazienki. Przestrzeń ta może być wykorzystana jako źródło sezonowych dochodów lub dodatkowa przestrzań rodzinna. Budynek wybudowany w 2009r., posadowiony na ponad 1000m2 działce, posiada 2 garaże, ekspozycja okien północ-południe. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska