Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Śródmieście, ul.STARA STOCZNIA

1 130 000 PLN19 825 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014638

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 57.00 m2

Rdzaj własności: Użytk. wieczyste

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 5/6

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Nowa inwestycja-solidna i bardzo atrakcyjna, rewelacyjna lokalizacja w centrum miasta, nad Motławą - Brabank 2. Nowoczesny zespół apartamentowców wybudowany w sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie Muzeum II Wojny Światowej, bezpośrednio nad Motławą, skąd można podziwiać panoramę Gdańskiej Starówki do której spacerkiem jest 3 min.. Osiedle tworzy 7 wielorodzinnych, sześciopiętrowych budynków z podziemną halą garażową, na zamkniętym i chronionym terenie. Na parterze budynków znajdują się lokale usługowe oraz recepcja poprzez którą prowadzi wejście na teren osiedla. Słoneczne wnętrza uzyskane są dzięki dużym przeszkleniom. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ekskluzywny klub fitness z sauną. Apartament w stanie deweloperskim z rynku wtórnego, do dowolnej aranżacji, położony jest na 5. piętrze na stronę południowo-zachodnią; składa się z: kuchni(z oknem) połączonej z salonem-o łącznej pow. 33m2, sypialni-13,4m2, łazienki-4,6m2, hall-4,1m2, balkon-7,7m2 (dokładny pomiar podany są na rzucie). Do apartamentu przynależy 1 miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej dodatkowo płatne 50 tys. zł oraz komórka lokatorska (3,65 m2) w cenie 20 tys. zł. Gotowe do odbioru. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska