Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Żwirki i Wigury

570 000 PLN12 667 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014693

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 45.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1955

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do remontu

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Przytulne mieszkanie w Śródmieściu - może służyć jako miejsce letniego wypoczynku lub pierwsze, własne mieszkanie Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w ścisłym centrum, zaś dzięki ustawieniu budynku, nie grożą uciążliwości związane z wielkomiejskim hałasem. Bezpośrednia bliskość sklepów, środków komunikacji miejskiej, restauracji oraz kawiarń niewątpliwie stanowi atut tej nieruchomości. Spacer na bulwar czy plażę zajmie 10 minut. Mieszkanie o powierzchni 45m2, położony jest na II piętrze w budynku z cegły, składa się z 2 pokoi (pokoju od strony południowej opraz drugiego pokoju usytuowanego od strony północnej), łazienki z wc, samodzielnej, dużej kuchni (kuchenka gazowa) oraz sporego korytarza. W mieszkaniu na podłodze parkiet wymagający cyklinowania, w kuchni linoleum. Do lokalu przynależy piwnica ok 4,5 m2. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Opłaty eksploatacyjne latem wynoszą 450 zł. Zimą 550 zł miesięcznie. Ogrzewanie miejskie, woda także. Nieruchomość zarządzana przez wspólnotę. Gorąco polecam. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska