Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Jurata, ul.Ratibora

1 550 000 PLN23 065 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014703

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 67.20 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2001

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż pod budynkiem)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament położony na Mierzeji Helskiej w Juracie w cichej i spokojnej części ul. Ratibora; zaledwie ok. 200m od plaży Zatoki Gdańskiej oraz ok. 400m od plaży Bałtyku. Na dużej działce ponad 2500m2, usytuowane są dwa apartamentowce położone wśród wysokich sosen. Idealne miejsce na wakacyjny apartament bądź pod cel inwestycyjny na wynajem. Lokal w całości ponad 67m2 urządzony na dwa niezależne lokale; jeden jednopokojowy z łazienką z wc; drugi dwupokojowy- sypialnia, salon z dużym balkonem od strony płd., osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W pobliżu /ok. 200 - 500m/ szereg atrakcji turystycznych, kawiarni, restauracji, molo w Juracie itp. Dodatkowo za cene 50 000,- wydzielony garaż w hali garażowej pod budynkiem. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska