Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

7 500 PLN123 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR010748

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 61.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1950

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do adaptacji

Lokal użytkowy w samym centrum Gdyni, na głównej ulicy - Świętojańskiej. Doskonała lokalizacja! Blisko przystanki autobusowe oraz linia SKM. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, gdzie znajduje się ciąg komunikacji pieszej. Nieruchomość usytuowana na parterze czterpiętrowej kamienicy, wyposażona w duże witryny. Na powierzchnię ok. 105 m2 składają się dwa poziomy: parter, o powierzchni 61m2 oraz część kuchenna na poziomie -1 o pow. 44m2 i wys. 3m. Lokal posiada 2 niezależne wejścia, jest całkowicie przystosowany do gastronomii: wentylacja mechaniczna, kuchnia indukcyjna, zainstalowana winda kuchenna; istnieje możliwość odkupienia wyposażenia lokalu), jest pozwolenie na alkohol. Powierzchnię na poziomie -1 można powiększyć o 30 m2, uzyskując łącznie ok. 135 m2, możliwość wystawienia stolików na zewnatrz. Lokal idealny pod każdą działalność np. kawiarnię, restaurację (obecnie prowadzona), odział banku, biuro. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska